»1% NA ZHP

1 % na IMAGO!

Drodzy Rodzice, Babcie, Dziadkowie, Ciocie, Wujkowie, Przyjaciele Szczepu „IMAGO”!

Przypominamy,  że na ZHP, jako na organizację pożytku publicznego, można przekazać 1 % swojego podatku! Wystarczy podać numer KRS Chorągwi (0000264246) oraz nazwę jednostki(drużyny/gromady), do której pieniądze mają trafić.

Bardzo ważne jest, aby wyraźnie wpisać nazwę konkretnej drużyny. W innym przypadku pieniądze zostaną przekazane na potrzeby Hufca, a nie jednostki, do której należy Państwa dziecko!

W przypadku przekazania 1% na zuchy z „Czarnych Stóp” należy wypełnić formularz rozliczenia podatkowego wg. wzoru:

W przypadku przekazania 1% na zuchy z „Dzielnych Niedźwiadków” należy wypełnić formularz rozliczenia podatkowego wg. wzoru:

W przypadku przekazania 1% na harcerzy ze „Słonecznych”  należy wypełnić formularz rozliczenia podatkowego wg. wzoru:

W przypadku przekazania 1% na harcerzy starszych z  ”Arkany"  należy wypełnić formularz rozliczenia podatkowego wg. wzoru:

W przypadku przekazania 1% na wędrowników  z  ”Agrikoli”  należy wypełnić formularz rozliczenia podatkowego wg. wzoru:

Za okazane wsparcie dziękujemy!